Бібліотека ДЗ "ДМА" повідомляє

опубліковано 5 груд. 2017 р., 05:35 Кафедра Медико-біологічної фізики та інформатики
Бібліотека Дніпропетровської медичної академії повідомляє, що активований пробний доступ до баз даних EBSCO, який триватиме до 04 січня 2018 року.
Посилання на бази даних з короткими описами, розміщені в новинах на сайті бібліотеки http://library.dsma.dp.ua з інформацією про тест.
 Доступ до баз даних можна отримати на платформі EBSCOhost за адресою http://search.ebscohost.com у внутрішній мережі нашої установи в межах діапазонів IP. 
 
search.ebscohost.com
Sign in with your credentials to access the EBSCOhost premium information resources provided by your subscribing institution.

А саме: в електронному залі бібліотеки (вул. В. Вернадського, 9 кімн. № 35) та з будь-якого комп’ютера ректорату. Крім того, за допомогою особистого електронного гаджету через IP-медичної академії (Free Academy) в адміністративному корпусі.  Також через ІР-адреси навчальних корпусів, за адресами: пр. Д. Яворницького, 24; пл. Соборна, 2/4; вул. Севастопольська, 17.
 
 
Просимо вас інформувати студентів та аспірантів про надану можливість читати медичну літературу. Сподіваємося, що ви отримаєте багато корисної інформації.

Бібліотека ДМА.
Comments